29

Symptomy zdrady mężczyzny.

2015-10-29, 17:05

Dlaczego mężczyźni zdradzają?

 Jestem zdobywcą. Taka postawa wynika z ogólnego przekonania (o mieszczańskim rodowodzie), że prawem mężczyzny jest zdobywać kobiety. Zaś ich jedynym prawem - jedynym w tej materii - jest być zdobywanymi. Łowca chodzi więc, szuka, węszy, czeka na okazję i poluje na zdobycz. Bardziej aktywny, sam tworzy okazje: organizuje nagonkę, ustawia zasadzki, kontroluje sidła. W obu przypadkach największa przyjemność tkwi w samym polowaniu. Ofiara jest mniej ważna - ot, nowe trofeum w kolekcji. Nie jest to typ mężczyzny dbającego o kobietę. Mój ojciec miał przygody i jego małżeństwo się nie rozpadło - ja też mogę. Tak myśli wielu, którzy z dzieciństwa pamiętają kryzys małżeństwa rodziców. Ojciec wychodził, matka stała zapłakana w oknie. Podniesione głosy, pretensje i przebaczenia. Chłopcy zawsze identyfikują się z ojcem, nawet jeśli stoją po stronie matki. Od niego uczą się postaw i zachowań i naśladują je w dorosłym życiu. Ale czy warto wszystkie, tak bez korekty?

Przed ślubem byłem kimś, w domu stałem się nikim. Tak mówią ci, którym się wydaje, że małżeństwo to perpetuum mobile. Zapominają, że o żonę trzeba dbać nie tylko na początku. To typowa postawa mężczyzn w związkach, w których brakuje prawdziwego porozumienia, za to oczekiwania są ogromne. Oboje partnerzy czują się zaniedbywani i bez względu na staż są "starym małżeństwem". No, cóż jak widać wszystko należy rozpocząć od budowy pomostu - porozumienia.

Powrót do przeszłości. Kryzys czterdziestolatka. Wywołuje go poczucie obniżenia seksualnej sprawności i żal, że wyczyny są już tylko wspomnieniem. Przemożna potrzeba sprawdzenia siebie uruchamia postawę "kierunek: kobieta". Zdarza się, że ta, która maiła służyć tylko sprawdzeniu męskości (często młodsza i atrakcyjniejsza od żony), staje się miłością życia. Czasem historia kończy się dla młodej pary happy endem. Ale ponieważ zakochany "staruszek" jest ślepy, może nie dostrzegać, że nowa partnerka nie jest kobietą, z którą można zacząć życie od początku. Piękny sen się kończy, a powrót do rzeczywistości zwykle jest trudny i bolesny. Niestety najbardziej dla żony i dzieci. Należy wziąć to pod uwagę, przed rozpoczęciem całej historii.


Kocznkowie

Symptony (oznaki, objawy) zdrady mężczyzny:

 1. nie zwraca uwagi na Ciebie: (partner zakochał się w innej kobiecie),
 2. nagle zmienia tryb dnia i swoje przyzwyczajenia,
 3. wygląda na ciągle zamyślonego, jest nieobecny duchem,
 4. jak mówisz do niego to on nie reaguje, dopiero za którymś razem Ciebie słucha,
 5. reaguje agresywnie (ponieważ ma wyrzuty sumienia i poczucie winy),
 6. twierdzi, że tylko Ty jesteś winna, że miedzy Wami się nie układa,
 7. czepia się wszystkiego i wszystkich,
 8. ma ciągłe pretensje o byle głupstwo,
 9. twierdzi, że nic nie robisz,
 10. widzi w Tobie same wady i je wytyka,
 11. twierdzi, że nic Cię nie interesuje,
 12. doprowadza do awantur w zasadzie o nic,
 13. porównuje Cię, jaka byłaś kiedyś a teraz,
 14. chce wzbudzić w Tobie poczucie winy,
 15. coraz bardziej mu przeszkadzasz,
 16. unikanie kontaktów seksualnych (nie chce zdradzić tej drugiej),
 17. nie kocha się z Tobą mając zawsze wytłumaczenie dlaczego nie,
 18. udaje, że jest wiecznie zmęczony,
 19. wieczorami staje się agresywny po to aby usprawiedliwić swoją niechęć do seksu,
 20. prowokuje Ciebie do agresywnych zachowań,
 21. dużo głuchych telefonów albo pomyłek, kiedy ty odbierasz telefon, itp.,
 22. nie wyciąga telefonu komórkowego z kieszeni,
 23. nie dopuszcza do sytuacji aby telefon leżał na widoku abyś nie mogła go przeglądnąć,
 24. wyłącza w nim sygnał dzwonka i sms-ów,
 25. sms-y treści erotycznej tłumaczy pomyłką,
 26. ukradkiem spogląda na telefon,
 27. podczas rozmowy wychodzi z pokoju, ścisza głos,
 28. dyskretnie Tobie się przygląda, czy czasami czegoś nie usłyszałaś,
 29. samotne wyjścia o dziwnych porach, niby to do kumpla, itp.
Komentarze (51)
Dodaj komentarz

 • 1. Kaśka 2011-09-08, 15:59

  Wszystko się zgadza-co do symptomów zdrady męża... ;-(

 • 2. Ewelinka 2011-09-23, 18:23

  jak to się mówi zdradza...i ch*** mu w d****.... jak widzisz, że facet Cię zdradza, masz wyraźne tego oznaki... to masz dwa wyjścia pozdradzać go i śmiać mu się w oczy...najlepiej z jego najlepszym kumplem...ewentualnie...zostawić, olać go, ale wtedy nie ma frajdy z zemsty,bo jej nie ma :) pozdrawiam!!

 • 3. Xsenia 2012-04-25, 12:35

  ja zrobiłam to samo co on... zdradził mnie zkoleanką z pracy a ja jego z najlepszym przyjacielem i nie kryłam się z tym tak jak on:)))) polecam zrobić to samo:)))

 • 4. renia 2012-06-12, 14:45

  mnie zdradza od 7 lat ..wieczne kłamstwa..po 7 latach spotkałam sie z dawnym kolegą i stało się nawet nie wiem dlaczego ....jestem zła ? nie wiem ale kiedy wróciłam do domu moja jedyna myślą było : ...też jesteś rogaczem ...poczułam ulgę

 • 5. ewa 2012-06-19, 09:41

  hm, u mnie byl cwanszy ,wykrylam drugi telefon ,ktorego zapomnial wyłączyc ,no i nadzwyczaj byl hojny,wyrzuty sumienia !

 • 6. Paulu$ 2012-06-25, 10:32

  hmm moj chlopak, czasami jest ni obecny duchem kiedy cos mowie i zazwyczaj mnie obwinia o drobnostki ;( hmm czy to wynika z tego ze mnie zdradza, hmm nie cierpie tez tego jak mowi ze nie patrzy na inne dziewczny i sie wkurza jesli o tym mowie a wiedze ze to robi, ohh a ja wierna i glupia :((

 • 7. kamila 2012-06-27, 15:59

  jestesmy malzenstwem od prawie 5 lat, spodziewam sie dziecka, ostatnio przylapalam go jak wchodzil na strony dziwnej tresci, wczesniej czesto klikal na randki itp jak pyatalam to twierdzil ze to nie on, nie wytlumaczyl sie tylko probowal na mnie zrzucic wine i stwierdzil ze nawet nie mozemy sie kochac bo jestem w ciazy i urzadzam mu krucjate, w kolko zmeczony, zapracowany, wredny, nie interesuje sie domem, nie mamy wspolnych tematow, z wiecznymi pretensjami ze nie ma czasu na zycie prywatne.. nie wiem co robic..

 • 8. infosekret 2012-06-27, 20:52

  Kamila, masz poważny problem. Albo źle się dobraliście albo do Waszego małżeństwa ktoś trzeci wkroczył. Trzeba coś z tym zrobić, sprawdzić, bo nie tak powinno przebiegać życie małżeńskie i to tak w krótkim czasie. Chciałbym wierzyć, że taka postawa to wynika zapracowania męża, ale mnie to nie przekonuje, tym bardziej, że Wasze pożycie nie przekroczyło 5 lat.

 • 9. ja 2012-06-28, 05:42

  do paulu mam propozycje zacznij przy nim gadac o czacie itp zobacz jak bedzie zachowywac sie?moze tam wlasnie kogos poznal jesli nie wchodzisz to wejdz i zboacz na czatach co ludzie wypisuje dlaczego faceci zdradzaja

 • 10. Ruda 2012-06-29, 15:15

  Te symptomy to tak jak bym widziała własne życie teraz to przechodzę


0/2000 znaków

stat4u