Wytropiłem podwójnego mordercę

Okrutne morderstwo w okolicach stadniny koni w Wernejówce k. Rymanowa, do którego doszło w 2008 roku, wykryte przez detektywa,wstrząsnęło opinią publiczną. Marcin, 28-latek z Rzeszowa pracował w stadninie koni...

Pracodawca wynajmie detektywa, który sprawdzi Twoje CV i stan zdrowia

Do niedawna najważniejszym klientem detektywów byli zdradzani małżonkowie. Wraz z kryzysem gospodarczym pojawiła się nowa grupa – przedsiębiorcy. Kontrolowane są nie tylko kradzieże w firmach, ale i badanie kandydatów do pracy.

Detektyw wytropił, że mąż zdradza żonę z...facetem

.... "Kiedy o trzeciej nad ranem cała Polska jeszcze śpi ona rusza do pracy. Nie wie, o której godzinie wróci do domu, ani co ją spotka po drodze. Ale detektyw Dominika Górnicka-Ziemba nie narzeka.

Podwójne zabójstwo w Wernejówce

Wywiad znanej dziennikarki Anny Barańskiej z detektywem Henrykiem Hajduk dla Stacji TVN programu "Uwaga" i "Prosto z Polski" w sprawie zabójstwa dwóch mężczyzn w Wernejówce ...

Zawód detektywa jest niebezpieczny i ryzykowny. A co dopiero kobiety detektywa...

- Dochodziła 5 rano, gdy szłam na umówione spotkanie ze zleceniodawcą – wspomina Dominika Górnicka-Ziemba, licencjonowany detektyw z Rzeszowa – Wracam, a na przedniej szybie samochodu, narysowane serce, podpis “ślicznotka” i ...krzyż.

Detektywi w nowej roli

Wywiad detektywa z naszego biura dla Aktualności TV Rzeszów w dniu 11.12.2012 r. godz. 18.30
stat4u